IMDB: 5.8 Film, Irak Savaşı zamanında geçip bir grup gazeteciyi merkeze koyacak, Spotlight‘ın izinden gidip bu gazetecilerin savaşı sorgulamalarını ve haberleştirmelerini anlatacak. İyi seyirler filmifullizle.tv

11 ay önce eklendi.

1080p, 2017, Biyografi, Dram, Tarih, Türkçe Dublaj

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 6 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • Elimden gelse bu filmi herkese izletirdim. Bush puştu ve köpekleri Wolfowitz, Perle, Rumsfeld, Cheney, Powell vb… Türkiye’yi arka bahçe gören sömürgen köpekler… Irak Savaşı’nın başında abd medyasında yaşananların ışığında gelişmelerin anlatıldığı güzel bir film.

  • Harika bir film. Nasil ülkelerin yalanlarla savaşa girdiği ve askerlerini boş yere ölüme yolladığını anlatıyor. Birde çoğu insanın kendi çıkarı için kendini sattığını ama az da olsa dürüst ve vatansever kalan vatandaşlarında olduğunu gösteriyor.

  • film 5 yıldızı hak etmesine rağmen lanet bush ve politikası için tek yıldız. şimdide günah çıkarma babında bu filmi yapmışlar. bir tür özür dileme. (pardon ya…sizde kimyasal silah yokmuş.)

  • gercek ve aci verici bir olay,demek ki havuz medyasi sadece bizde yokmus ama gün gelir de özür dilerler mi aceba?

  • harika bir film,gercekler er ya da gec ortaya cikiyor,15 temmuz da bir gün ortaya sacilacaktir.

  • Süpersiniz ekip bozmayasınız ha