IMDB: 8.5 1984'te genç bir programcı, karanlık bir romanı bilgisayar oyununa uyarlarken gerçekliği sorgulamaya başlar. Aklın sınırlarını zorlayan, birden çok sona sahip bir hikâye. İyi seyirler filmifullizle.tv

5 ay önce eklendi.

1080p, 2018, Bilim Kurgu, Dram, Gizem, Türkçe Dublaj

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 10 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

 • arkadaşlar bu film netflixin kendi sitesinde film ilerlerken size sorular soruyor ve siz cevaplıyorsunuz sizin verdiğiniz cevaplara göre film şekilleniyor yani filmi siz yönetiyorsunuz bu sitede filmin tüm opsiyonları toplamı 5 saati bulmuş

 • Arkadaşlar acaba bu filmi netflix in kendisinden izlediğimiz zaman, filmin ilerleyişini biz mi seçiyoruz acaba? Sanırım öyle. Ben de öyle bir hava uyandırdı.

 • Vakit kaybı black mirror ın tüm bölümlerini izledim çok beğendim ama bu barbat hiç olmamış

 • Bu ne lan, rezalet?

 • Kazım kardeşe teşekkür ediyorum. Gerçekten anlattığı gibiyse yani alternatif seçenekler sunan, süreci bizim belirleyebildiğimiz bir film yapmışlarsa bu gerçekten Mükemmel bir yaklaşım. Umarım böyle filmlerin sayısı artar. Bazen izlediğim filmlerde “keşke şöyle yapmalarını sağlayabilseydim acaba sonuç ne olurdu” diye düşündüğüm çok oluyor :))

 • ilk defa yorum yapıyorsun ve bilmeden konuşuyorsun
  Ayrıca bu siteye konulacak bir film değil
  ineraktif seçenekleriyle izlenecek bir filim
  kararları sen veriyorsun
  karar verme aşaması burda olmadığı için saçma gelmiş
  korsanın yetişemediği bir teknoloji
  Netflix e saygılar.

 • İlk izleyiciler filmin ilk bölümü olan ortalam 30 dakikalık kısmını izledikleri zaman diğer kısımlarının boş olduğunu düşünecekler. Filmi beşer saniye geçerek devam ettirirseniz aslında sürekli olarak değiştiğini ve farklı kombinasyonlar oluşturmaya çalıştığını göreceksiniz. Film bitmiyor çünkü 5. saatin sonunda bittiğini gösteren bir yazı gelse de bitince tekrardan bir görüntü giriyor. Daha sonra film tekrardan bitiyor. Falan filan. Filmin ortalarında sanıyorsunuz ki sanki sürekli aynı şeyleri baştan sarıyormuş gibi. Aslında ufak tefek değişiklikler oluyor. Ama sürekli aynı şeyleri görmek istemediğinizden ileri sarmak istiyorsunuz. Öyle de yapın zaten. Ama 10 dakika veya 30 dakika boyunca atlamayın. Çünkü genelde 3-5 dakika sonra olay değişiyor ve farklı bir seçim açılıyor.

 • Aklı olan uzak dursun bu filmden. Kim 8.5 puan verdiyse bu filme hayretler içerisindeyim. 5 saatlik film mi olur bu ne ya..

 • Bu filme 8.5 veren adam buraya gelecek…
  bu ne simdi film mi
  izlerken akilli adam deli olur
  sonuc 0 0 0 0 yanlislikla izleyip bir sey anlayan varsa lutfen banada anlatsin

 • ilk defa bu sitede yorum yapacağım. Aynı senaryoları defalarca kez döndürmüşler 5 saat izlenecek bir film kesinlikle değil 30 dk sonra sona sarmak durumunda kaldım.