IMDB: 7.6 Arşiv kayıtlarını ve Amerikan, İngiliz, Alman ve Sovyet serviscilerinden 50'den fazla tanıklığı içeren bu belgeselde II. Dünya Savaşı'nın ilk hesapları paylaşılıyor. İyi seyirler filmifullizle.tv

1 sene önce eklendi.

1080p, 2012, Belgesel, imdb 7+, Türkçe Dublaj

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 2 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • ABD bakış açısı ile çekilmiş bir belgesel. Almanyayı bitiren aslen SSCB’dir. Yine de güzel bir belgesel. Tavsiye ederim. Savaşın çirkin yüzünü sansürsüz gösteriyor.
    Almanlar 2. Dünya Savaşında Yunanistan’ı işgal etmiş, Kırım üzerinden Stalingrad’a kadar her yeri yakıp yıkmışlardır. Bu savaşa bizi ne yapıp edip sokmayan İsmet Paşa’yı saygıyla anıyorum. Bölgede tek dokunulmayan toprak parçası Türkiye olarak kalmıştır.
    Sağda-solda, yukarıda-aşağıda cereyan eden, resmi rakamlara göre 35 milyon, gayri resmi rakamlara göre 80 milyon insanın öldüğü bu savaşta tek bir Mehmetçiğin bile burnu kanamamıştır. Böyle bir savaş genç cumhuriyetimiz için çok yıkıcı olabilirdi.

  • Bu dünya zatern kafirin cennetidir.Yaşayın bakalım Cennetinizi Allah’da bize öbür dünyada yaşatsın Cennetini inşaAllah.